menu

Webové stránky a aplikace

Dělám weby a aplikace na míru

Grafický návrh

Nejprve vám navrhnu kompletní grafický návrh a schéma vašeho webu.

Zřízení domény a webhostingu

Na osvědčených a zabezpečených serverech Vám zařídím a zprovozním webhosting, kde vaše prezentace bude bezproblému fungovat.  

Redakční systém

Pracuji v uživatelsky přívětivém a intuitivním prostředí, ve které si můžete v reálném čase prezentaci editovat sami.

Responzivní weby

Provozovat web nebo e-shop, který by se zákazníkovi nepřizpůsobil, například při prohlížení nabídky zboží či služeb na mobilu, je v dnešní době nemyslitelné. Proto již několik let stavím projekty výhradně na plně responzivním obsahu, který se přizpůsobuje danému zařízení (rozlišení PC, notebooků, tabletů i mobilních telefonů).

Optimalizace SEO

Optimalizuji SEO pro snadnou indexaci vyhledávačů. A to vše tak, aby vás bylo možné jednoduše najít. Pravidelně informuji o návštěvnosti vaší prezentace.

Úprava fotografií

Veškeré fotografie upravím tak, jak je na webové stránky potřeba. Vaše fotografie výrobků nebo profilové fotografie jsem schopen nafotit v profesionálním ateliéru.

Sociální sítě

Webové stránky vám propojím s vaším profilem na Facebooku nebo Instagramu. 

Aktualizace a statistiky

Pravidelně informuji o návštěvnosti vašich stránek. Pokud se budete chtít ve vybraných obdobích zaměřit na konkrétní produkt, přizpůsobím a optimalizuji SEO – slovní spojení. 

Aplikace

Ve spolupráci s firmou, která se zabývá vývojem řídících jednotek, navrhuji aplikace a intuitivní grafické rozhraní  pro ovládání řídících systémů.

realizované
projekty

AMESTAV – stavební firma

Návrh, realizace a aktualizace webových stránek firmy Amestav. Kompletní návrh firemního image, realizace webových stránek.

SYGNEX – stavební firma

Návrh, realizace a aktualizace webových stránek firmy Sygnex. Kompletní návrh firemního image, realizace webových stránek, polep firemních vozů.