Webové stránky a aplikace

Připravím vám web a aplikace na míru

Nejprve vám navrhneme kompletní grafický návrh a schéma vašeho webu.

Na osvědčených a zabezpečených serverech jsme vám schopni zařídit a zprovoznit webhosting, kde vaše prezentace bude bezproblému fungovat.  

Pracujeme v uživatelsky přívětivé a intuitivní administraci, ve které si můžete v reálném čase prezentaci editovat sami.

Provozovat web nebo e-shop, který by se zákazníkovi nepřizpůsobil, například při prohlížení nabídky zboží či služeb na mobilu, je v dnešní době nemyslitelné. Proto již několik let stavíme naše projekty výhradně na plně responzivním obsahu, který se přizpůsobuje danému zařízení (rozlišení PC, notebooků, tabletů i mobilních telefonů).

Optimalizuji SEO pro snadnou indexaci vyhledávačů. A to vše tak, aby vás bylo možné jednoduše najít. Pravidelně informuji o návštěvnosti vaší prezentace.

Veškeré fotografie upravíme tak, jak je na webové stránky potřeba. Vaše fotografie výrobků nebo profilové fotografie jsme schopni nafotit v profesionálním ateliéru

Webové stránky vám propojíme s vaším profilem na Facebooku nebo instagramu. 

Pravidelně informujeme o návštěvnosti vašich stránek. Pokud se budete chtít ve vybraných obdobích zaměřit na konkrétní produkt, přizpůsobíme a optimalizujeme SEO - slovní spojení. 

Ve spolupráci s firmou, která se zabývá vývojem řídících jednotek, navrhuji aplikace a intuitivní grafické rozhraní  pro ovládání řídících systémů.

Webové stránky a aplikace

Portfolio

AMESTAV – stavební firma

Návrh, realizace a aktualizace webových stránek firmy Amestav. Kompletní návrh firemního image, realizace webových stránek.

SYGNEX – stavební firma

Návrh, realizace a aktualizace webových stránek firmy Sygnex. Kompletní návrh firemního image, realizace webových stránek, polep firemních vozů.

Jakub
Janota

Co vám ještě můžeme nabídnout